Головна Про автора
>> Головна >> Про автора

Про дизайн та послуги

Текстиль в інтер'єрі здатний створити затишок, підкреслити вишуканість або позначити атмосферу свята. Так наприклад штори декоративні і функціональні, прикрашають приміщення і зупиняють потоки сонячного світла, подчеркиват достоїнства і приховують недоліки приміщень, стояки опалювань, незначні погрішності ремонту.

Оформлення вікна може повністю перетворити внутрішній простір Вашого будинку. Грамотно підібрані і якісно виготовлені штори нададуть приміщенням закінченому вигляду, посилять відчуття наповненості, якщо хочете - розкоші, зіллються з дорогою обробкою і меблями в єдине ціле і подарують затишок.

Бажання відновити зовнішній вигляд квартири, додавши нових фарб, найпростіше задовольнити заміною або додаванням декоративних деталей інтер'єру - штор, диванних подушок, балдахінів, килимів світильників, картин. Треба лише витратити декілька годин на консультацію з дизайнером, підбір тканин, необхідних аксесуарів і півгодини на зняття старих полотнищ і розвішування нових. На відміну від ремонтних робіт, в процесі заходів по текстильному дизайну не утворюється ні бруду, ні пилу.

Приємні і чисто практичні сторони: штори зможуть закрити неестетичний вид з вікна, відгородити Ваш внутрішній життєвий простір від цікавих поглядів з вулиці, прикрити старі рами або криві укоси, затемнити або навіть утеплити приміщення.

Проте, традиційна для нашої країни неувага до декорування приміщень призводить до сумних наслідків - дисонансу і дисгармонії в інтер'єрі. Підбираючи тканини залежно від Ваших можливостей, ми постараємося запропонувати цікаві дизайнерські рішення, навіть на основі невисокого бюджету.

Замовлення штор починається з розробки з ескізів майбутніх моделей. Це завжди творчий процес взаємодії замовника і дизайнера, бо у Ваших шторах повинні гармонійно переплестися вимоги стилю наявного інтер'єру, індивідуальність, погляди і спосіб життя замовника, його фінансові можливості. Якщо припустимо, перед Вами коштують чисто утилітарні завдання, дизайн-проект же розроблений Вашим архітектором, або не вимагається, Ви можете отримати з повного комплексу лише ту послугу, якої потребуєте.

Список послуг з текстильного дизайну включає:

Особливу увагу ми приділяємо дизайну дитячих приміщень. У нашій фотогаллерее Ви можете познайомитися з прикладами ефектного декорування дитячої кімнати для маленької Леді, стилізації звичайних приміщень під східний інтер'єри. Виїжджаючи на об'єкт, професійний дизайнер студії "ОК" зможе грамотно оцінити інтер'єр, що склався, запропонувати Вам величезну різноманітність тканин різних кольорів, фактур і складів, а також найбагатший асортимент моделей. Дизайнер підбере не лише тканини але і необхідні аксесуари для Вашого інтер'єру.